- Holes
- 18
- Par
- 72
- Slope
- 123–146
- Course Rating
- 66,5–73,6
- Lengte
- 6.000 m
- Zwarte
Camiral is een golfbaan in Caldes de Malavella (Girona, Catalonië) met 18 holes en par 72. Vanaf de zwarte tees is de baan 6.000 meter lang. De slope loopt van 123 tot 146, afhankelijk van de tee. De Course Rating loopt van 66,5 tot 73,6. De baan heeft 5 par 3-holes, 8 par 4-holes en 5 par 5-holes. De club heeft 4 banen: Camiral Tour, CAMIRAL- A Tour + A Stadium, CAMIRAL- A Stadium + B Tour, Camiral Stadium. Ontworpen door D. Angel Gallardo y D. Neil Coles.
- Ontwerper
- D. Angel Gallardo y D. Neil Coles
- Website van de club
- camiral.com
Scorekaart
Par, stroke index en meters vanaf elke tee.
Tee
| Tee | Lengte | Par | CR | Slope |
|---|---|---|---|---|
| ZwarteHeren | 6.000 m | 72 | 73,1 | 146 |
| WitteHeren | 5.863 m | 72 | 72,5 | 141 |
| GeleHeren | 5.476 m | 72 | 70,4 | 136 |
| GoudenHeren | 5.101 m | 72 | 68,8 | 131 |
| BlauweHeren | 5.080 m | 72 | 68,7 | 130 |
| BlauweDames | 5.080 m | 72 | 73,6 | 133 |
| RodeHeren | 4.681 m | 72 | 66,5 | 123 |
| RodeDames | 4.681 m | 72 | 71,3 | 132 |
| Hole | Par | SI | Zwarte | Witte | Gele | Gouden | Blauwe | Rode |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 14 | 341 | 341 | 321 | 304 | 298 | 260 |
| 2 | 3 | 18 | 180 | 150 | 136 | 113 | 114 | 106 |
| 3 | 4 | 6 | 333 | 317 | 295 | 275 | 277 | 246 |
| 4 | 4 | 2 | 420 | 420 | 395 | 365 | 371 | 345 |
| 5 | 5 | 16 | 466 | 466 | 448 | 431 | 434 | 395 |
| 6 | 4 | 12 | 311 | 311 | 284 | 263 | 256 | 236 |
| 7 | 5 | 8 | 509 | 509 | 440 | 413 | 408 | 371 |
| 8 | 3 | 4 | 168 | 168 | 160 | 137 | 142 | 116 |
| 9 | 4 | 10 | 327 | 327 | 310 | 296 | 294 | 267 |
| Uit | 36 | 3.055 | 3.009 | 2.789 | 2.597 | 2.594 | 2.342 | |
| 10 | 5 | 9 | 450 | 450 | 429 | 408 | 413 | 394 |
| 11 | 3 | 7 | 172 | 152 | 134 | 111 | 112 | 99 |
| 12 | 4 | 11 | 337 | 313 | 297 | 287 | 278 | 272 |
| 13 | 4 | 1 | 367 | 367 | 347 | 324 | 326 | 307 |
| 14 | 3 | 13 | 185 | 138 | 120 | 106 | 108 | 96 |
| 15 | 5 | 5 | 459 | 459 | 445 | 424 | 415 | 395 |
| 16 | 3 | 17 | 129 | 129 | 109 | 105 | 101 | 93 |
| 17 | 4 | 3 | 371 | 371 | 355 | 329 | 326 | 306 |
| 18 | 5 | 15 | 475 | 475 | 451 | 410 | 407 | 377 |
| In | 36 | 2.945 | 2.854 | 2.687 | 2.504 | 2.486 | 2.339 | |
| Totaal | 72 | 6.000 | 5.863 | 5.476 | 5.101 | 5.080 | 4.681 |
Hole voor hole
Par, stroke index en meters van elke hole vanaf elke tee.
Hole
1
- Par
- 4
- SI
- 14
- m
- 341
- Witte341 m
- Gele321 m
- Gouden304 m
- Blauwe298 m
- Rode260 m
Hole
2
- Par
- 3
- SI
- 18
- m
- 180
- Witte150 m
- Gele136 m
- Gouden113 m
- Blauwe114 m
- Rode106 m
Hole
3
- Par
- 4
- SI
- 6
- m
- 333
- Witte317 m
- Gele295 m
- Gouden275 m
- Blauwe277 m
- Rode246 m
Hole
4
- Par
- 4
- SI
- 2
- m
- 420
- Witte420 m
- Gele395 m
- Gouden365 m
- Blauwe371 m
- Rode345 m
Hole
5
- Par
- 5
- SI
- 16
- m
- 466
- Witte466 m
- Gele448 m
- Gouden431 m
- Blauwe434 m
- Rode395 m
Hole
6
- Par
- 4
- SI
- 12
- m
- 311
- Witte311 m
- Gele284 m
- Gouden263 m
- Blauwe256 m
- Rode236 m
Hole
7
- Par
- 5
- SI
- 8
- m
- 509
- Witte509 m
- Gele440 m
- Gouden413 m
- Blauwe408 m
- Rode371 m
Hole
8
- Par
- 3
- SI
- 4
- m
- 168
- Witte168 m
- Gele160 m
- Gouden137 m
- Blauwe142 m
- Rode116 m
Hole
9
- Par
- 4
- SI
- 10
- m
- 327
- Witte327 m
- Gele310 m
- Gouden296 m
- Blauwe294 m
- Rode267 m
Hole
10
- Par
- 5
- SI
- 9
- m
- 450
- Witte450 m
- Gele429 m
- Gouden408 m
- Blauwe413 m
- Rode394 m
Hole
11
- Par
- 3
- SI
- 7
- m
- 172
- Witte152 m
- Gele134 m
- Gouden111 m
- Blauwe112 m
- Rode99 m
Hole
12
- Par
- 4
- SI
- 11
- m
- 337
- Witte313 m
- Gele297 m
- Gouden287 m
- Blauwe278 m
- Rode272 m
Hole
13
- Par
- 4
- SI
- 1
- m
- 367
- Witte367 m
- Gele347 m
- Gouden324 m
- Blauwe326 m
- Rode307 m
Hole
14
- Par
- 3
- SI
- 13
- m
- 185
- Witte138 m
- Gele120 m
- Gouden106 m
- Blauwe108 m
- Rode96 m
Hole
15
- Par
- 5
- SI
- 5
- m
- 459
- Witte459 m
- Gele445 m
- Gouden424 m
- Blauwe415 m
- Rode395 m
Hole
16
- Par
- 3
- SI
- 17
- m
- 129
- Witte129 m
- Gele109 m
- Gouden105 m
- Blauwe101 m
- Rode93 m
Hole
17
- Par
- 4
- SI
- 3
- m
- 371
- Witte371 m
- Gele355 m
- Gouden329 m
- Blauwe326 m
- Rode306 m
Hole
18
- Par
- 5
- SI
- 15
- m
- 475
- Witte475 m
- Gele451 m
- Gouden410 m
- Blauwe407 m
- Rode377 m
Ligging
Caldes de Malavella (Girona, Catalonië) · Carretera Nacional II - Apartado de Correos 60 Km. 701 · 17455
41.85752, 2.76348
Veelgestelde vragen
- Waar ligt Camiral?
- Caldes de Malavella (Girona, Catalonië). Carretera Nacional II - Apartado de Correos 60 Km. 701, 17455.
- Hoeveel holes heeft Camiral en wat is de par?
- Camiral is een golfbaan in Caldes de Malavella (Girona, Catalonië) met 18 holes en par 72. De baan heeft 5 par 3-holes, 8 par 4-holes en 5 par 5-holes.
- Wat zijn de slope en de Course Rating van Camiral?
- De slope loopt van 123 tot 146, afhankelijk van de tee. De Course Rating loopt van 66,5 tot 73,6.
- Hoe lang is Camiral?
- Vanaf de zwarte tees is de baan 6.000 meter lang.
Banen in de buurt
- Pga Golf de Catalunya · StadiumCaldes de Malavella · 18 holes0,1 km3D
- Pitch & Putt FornellsFornells de la Selva · 18 holes9,2 km3D
- Golf Lloret Pitch & PuttLloret de Mar · 18 holes18 km3D
- Club de Golf Costa BravaSanta Cristina D Aro · 18 holes19 km3D
- Club de Golf de GironaSant Julià de Ramis · 18 holes20 km3D
- Club de Golf DaroPlatja D Aro · 18 holes21 km3D
Morris Golf
Neem het mee in de app
Live scorekaart, afstanden en je statistieken in de Morris Golf-app.
Gegevens uit de banencatalogus van Morris Golf. Klopt er iets niet? Laat het Morris weten via WhatsApp.